Domů - Znalost - Podrobnosti

Finanční zpráva RIO Technology za Q{0}}: Čistý zisk se meziročně zvýšil o 147,1 % na 210 milionů RMB, přičemž mezinárodní expanze vedla ke zlepšení výkonu

Finanční zpráva RIO Technology za Q{0}}: Čistý zisk se meziročně zvýšil o 147,1 % na 210 milionů RMB, přičemž mezinárodní expanze vedla ke zlepšení výkonu

雾芯科技2024年Q2财报:净利润同比增长147.1% 至2.1亿元,国际扩展推动业绩提升

Čistý příjem společnosti RLX Technology za druhé čtvrtletí roku 2024 byl 627,2 milionu RMB (86,3 milionu USD), což představuje meziměsíční nárůst o 13,7 % a meziroční nárůst o 65,9 %, zejména připisováno jeho mezinárodní expanzi; podle non-US GAAP činil upravený čistý zisk za druhé čtvrtletí 210 milionů RMB (29,32 milionu USD), což je meziměsíční nárůst o 2,7 % a meziroční nárůst o 147,1 %.

 

Dne 16. srpna oznámila společnost RLX Technology Inc. (NYSE: RLX) svou neauditovanou finanční zprávu za druhé čtvrtletí roku 2024 (2. čtvrtletí).

 

Finanční zpráva ukazuje, že čistý příjem společnosti RLX Technology za druhé čtvrtletí roku 2024 byl 627,2 milionu RMB (86,3 milionu USD), což je meziměsíční nárůst o 13,7 % a meziroční nárůst 65,9 %, především díky mezinárodní expanzi; podle non-US GAAP činil upravený čistý zisk za druhé čtvrtletí 210 milionů RMB (29,32 milionu USD), což je meziměsíční nárůst o 2,7 % a meziroční nárůst o 147,1 %.

 

Hlavní finanční události pro druhé čtvrtletí roku 2024 jsou následující:


Hrubý zisk byl 157,9 milionu RMB (21,7 milionu USD), ve srovnání s 98,5 milionu RMB ve stejném období roku 2023;


Provozní náklady byly 191,2 milionu RMB (26,3 milionu USD), ve srovnání s 47,2 milionu RMB ve stejném období roku 2023;


Prodejní náklady byly 62,2 milionu RMB (8,6 milionu USD), ve srovnání s 45,2 milionu RMB ve stejném období roku 2023, zejména kvůli zvýšeným nákladům na pobídky k vlastnímu kapitálu;


Hrubá zisková marže byla 25,2 % ve srovnání s 26,1 % ve stejném období roku 2023. Pokles byl způsoben především nepříznivými změnami ve struktuře výnosů;


Čistý zisk podle US GAAP byl 134,9 milionu RMB (18,6 milionu USD), ve srovnání s 204,7 milionu RMB ve stejném období roku 2023;


Non-GAAP čistý příjem byl 213,1 milionu RMB (29,3 milionu USD), ve srovnání s 86,2 milionu RMB ve stejném období roku 2023;


K 30. červnu 2024 měla RELX Technology hotovost a peněžní ekvivalenty, omezenou hotovost, krátkodobé bankovní vklady, krátkodobé investice, dlouhodobé bankovní vklady a dlouhodobé investiční cenné papíry v celkové výši 14,93 miliardy RMB (2,05 miliardy USD).

雾芯科技2024年Q2财报:净利润同比增长147.1% 至2.1亿元,国际扩展推动业绩提升

Finanční výkaz RELX Technology Q2 Zdroj: RELX Technology Official Website

 

Zakladatel technologie RELX, předseda představenstva a generální ředitel Wang Ying řekl:

 

"Naše dobré výsledky ve druhém čtvrtletí byly způsobeny především pokračující expanzí mezinárodního obchodu. Díky hlubokým poznatkům o globálním trhu s elektronickými cigaretami a bohatým zkušenostem s dodržováním předpisů jsme schopni formulovat efektivní strategie vstupu na trh založené na místních podmínkách a udržet si svou vedoucí pozici v kontextu rychle se měnícího globálního regulačního prostředí Budeme se i nadále zaměřovat na inovace produktů, zlepšování uživatelské zkušenosti a podílu na trhu a úzce spolupracovat s místními partnery na uvedení atraktivnějších produktů jako značky, které důvěřují dospělí kuřáci jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní a vyhovující produkty a zároveň využít příležitosti růstu na diverzifikovaných trzích po celém světě."

Finanční ředitel společnosti RELX Technology Lu Chao řekl:

 

"Ve druhém čtvrtletí jsme dosáhli čistého zisku ve výši 630 milionů RMB, což je meziroční nárůst o 65,9 %, což plně prokázalo naši schopnost chopit se růstových příležitostí na mezinárodním trhu. Úspěšně jsme také zlepšili naši provozní ziskovou marži pod non-US GAAP prostřednictvím přísné kontroly nákladů Jsme vždy odhodláni vytvářet dlouhodobé a stabilní výnosy z hodnoty pro akcionáře. S výhledem do budoucna budeme pokračovat v trvalém růstu výnosů na mezinárodním trhu a budeme dále optimalizovat provozní efektivitu zlepšit obchodní výkonnost a ziskovost."

Odeslat dotaz

Mohlo by se Vám také líbit