Velkoobchodník Vapuji s 20 000 potáhnutími
1. R68 je bezesporu nejprodávanější elektronická cigareta.
2. Když ho použijeme nebo držíme, zjistíme, že jeho kulaté tělo a malý a roztomilý tvar jsou jako malý skřítek, aktivní v našich dlaních.
Popis
6ml krabička cigaret
R68 je stylová e-cigareta, která se dodává s 22 ml e-liquidu v široké škále příchutí, od míchaného ovoce a hroznů až po osvěžující mátu a šťavnaté jahody. Každá příchuť má jedinečný vzhled a barvu, což vám poskytne personalizovaný zážitek z e-cigarety, který jistě potěší.
Ale není to jen o chuti a vzhledu – R68 má také působivou výdrž baterie.
Díky vestavěné 550mAh baterii je ideální pro dlouhodobé používání. Navíc je dobíjecí.
R68 má LED displej, který jasně ukazuje nabití a hladinu oleje.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotin | 2% nikotinová sůl |
| E-liquid | 22 ml E-liquidu |
| Puff | 20 000 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 550mAh |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 200 ks v jednom kartonu |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1. Co se stane s vašimi nohami, když kouříte cigarety?
Onemocnění periferních tepen (PAD):Kouření může poškodit krevní cévy a zvýšit riziko PAD, což je stav, ke kterému dochází, když se tepny v nohou zúží nebo zablokují. PAD může způsobit bolest nohou, zejména při chůzi nebo lezení do schodů.
2. Zlepšují se vlasy poté, co přestanete kouřit?
Ačkolikuřákům, kteří trpí řídnutím vlasů, se po ukončení kouření určitě vrátí zdravé vlasy, totéž nelze říci o těch, kteří vyvinuli mužskou plešatost. Maximálně se vlasy znovu zaplní, zhoustnou a mastí se, ale ztracené vlasové folikuly už nenarostou.
3. Proč mám tak sevřený hrudník poté, co jsem přestal kouřit?
Vzhledem k tomu, že kouření může způsobit především bolest na hrudi, můžete být překvapeni, když po odvykání pocítíte bolest nebo napětí. Aleto je docela běžný abstinenční příznak, který vymizí, když se vaše tělo bude nadále léčit. Navzdory bolesti existuje mnoho krátkodobých a dlouhodobých zdravotních výhod spojených s odvykáním.
FAQ
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zdarma nebo extra?
Odpověď: Našim zákazníkům poskytujeme vzorky zdarma. Pokud je třeba vzorek upravit, budeme účtovat příslušný poplatek.
Otázka: Jaké jsou vaše platební podmínky?
Odpověď: Obvykle přijímáme platbu T / T nebo L / C. Zaplaťte 50% předem, zahájíme výrobu, po zaplacení zůstatku odešleme.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














