Dobíjecí pero Vape Pen
1. C009 je nejnovější model pod značkou EVOSS.
2. Jednoduchá a pohodlná elektronická cigareta.
3.Jsou to jen náklady, možná je to relativně pohodlné.
Popis
Dobíjecí pero Vape Pen
C009, dobíjecí Vape Pen, je nejnovější model pod značkou EVOSS.
Jednoduchá a pohodlná elektronická cigareta.
Jde jen o náklady, možná je to relativně pohodlné.
Z hlediska výkonu se stále vyplatí koupit.
C009, dobíjecí Vape Pen, má sací objem 2000 tahů, což by se mělo líbit mnoha lidem.
Přeci jen se dá používat tak dlouhou dobu bez časté výměny.
Kapacita e-cigarety 5,5 ml není moc co říct, ale ve srovnání s jednorázovými e-cigaretami je to docela dost.
Je stále vzácné, aby jednorázové elektronické cigarety na trhu měly takovou kapacitu.
Baterie 650 mAh, to je velká kapacita baterie jednorázové elektronické cigarety a rozhodně dokáže vyhovět potřebám této C009.
Taková situace nebo konfigurace činí tuto elektronickou cigaretu C009 důvěryhodnou, oblíbenou a potvrzenou zákazníky.
Zpřístupnění elektronických cigaret je naším posláním a toto poslání neustále naplňujeme.
Takže aktuální C009, dobíjecí Vape Pen, je jednoduchá, pohodlná a hladší elektronická cigareta a její vzhled je projevem naší snahy, doufám, že se vám bude líbit.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotinová sůl | 2% nikotinová sůl |
| Obláčky | 2000 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 650mAh |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Krabice | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| G.W | 28 kg |
| Zpoplatněno | Baterie dobíjecí |
| MEAS | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Jaký je rozdíl mezi vaporizérem a elektronickou cigaretou?
Jednoduše řečeno, vaporizéry se používají k extrakci účinných látek, jako jsou kanabinoidy a terpeny, z bylin, pryskyřic a extraktů. E-cigarety jsou speciálně navrženy k odpařování tekutin a byly vyvinuty jako alternativa k tabáku.
2.Jsou vaporizéry horší než cigarety?
E-cigarety jsou méně škodlivé než kouření, ale stále nejsou bezpečné. E-cigarety zahřívají nikotin (extrahovaný z tabáku), dochucovadla a další chemikálie za vzniku aerosolu, který vdechujete. Běžné cigarety obsahují 7,000 chemikálií, z nichž mnohé jsou jedovaté.
3.Je pro vás kouření s vaporizérem lepší?
Jednoduchý chí-kvadrát test ukázal, že uživatelé vaporizérů méně často hlásili dýchací potíže než účastníci, kteří se neodpařili.
FAQ
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zdarma nebo extra?
Odpověď: Našim zákazníkům poskytujeme vzorky zdarma. Pokud je třeba vzorek upravit, budeme účtovat příslušný poplatek.
Otázka: Kdy obvykle dostáváte odpověď?
Odpověď: Všechny dotazy budou zpracovány do 24 hodin.
Otázka: Co dělat s návratem?
Odpověď: Neakceptujeme vrácení, pokud s produktem není žádný problém.
Pokud je to kvůli produktu, poskytneme technickou podporu a odpovídající poprodejní servis.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














