Vape Pen s kapacitou 650 mAh
1. Elektronická cigareta C009 je vyráběna společností Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. a patří k jednorázové elektronické cigaretě značky EGQ.
2. Baterie C009 je 650 mAh, kapacita je 5,5 ml a dokáže vytáhnout až 2000 šluků.
Popis
Vape Pen s kapacitou 650 mAh
Elektronická cigareta C009, 650mah Vape Pen, je vyráběna společností Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. a patří pod jednorázovou elektronickou cigaretu značky EGQ.
Přestože je Vape Pen C009,650mah zařízení MTL (ústa-plíce), bylo testováno a nejen, že je to lepší e-cigareta k použití, ale umožňuje skutečně pronikat chutě.
Výrobky z elektronických cigaret na jedno použití jsou šetrnější k životnímu prostředí.
S tímhle to prostě musíte nechat posbírat, až budete hotovi.
Některé příchutě jsou klasikou ze staré školy, jiné jsou krásné nové příchutě, ale jisté je, že 10 příchutí, které právě nabízíme, jsou všechny oblíbené a podporujeme vlastní příchutě.
A barva produktu odpovídající každé příchuti je také odlišná.
Navíc jsme si jisti, že C009 jistě poskytne ještě více chutí, které uspokojí každého, kdo hledá chuť.
Baterie Vape Pen C009,650mah je 650mah, kapacita je 5,5ml a dokáže vytáhnout až 2000 šluků.
Slyšeli jste správně, 2000 tahů, toto je cenově výhodný produkt.
Pneumatický spínač, elektronický smog můžete získat inhalací, vítejte na konzultaci a objednání, děkujeme!
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotinová sůl | 2% nikotinová sůl |
| E kapalina | 5,5 ml E liquidu |
| Obláčky | 2000 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 650mAh |
| G.W | 28 kg |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| MĚŘENÍ | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Jak kouříte párovou cigaretu?
a. Na několik sekund pomalu vtahujte páru do úst.
b. Podržte páru v zavřených ústech na sekundu nebo dvě.
c. Otevřete ústa a vdechněte páru do plic (ne „polykněte“)
d. Vydechněte, když pára vstupuje do plic.
2.Co s vámi dělá kouřící pára?
Plíce: Ochucovací chemikálie, jako je diacetyl, mohou trvale poškodit plíce. Vdechování ultrajemných částic páry může způsobit astmatické záchvaty, kašel, sípání a dušnost.
3.Kolik nikotinu je v páře?
Hladiny nikotinu ve vape tekutinách se liší od značky k značce. Některé e-cigarety mají náplně bez nikotinu nebo náplně s nikotinovou solí s až 50 mg nikotinu na mililitr. Při porovnávání příjmu nikotinu s množstvím cigaret dávají běžní kuřáci přednost dávkám nikotinu 3 až 15 miligramů na mililitr.
FAQ
Otázka: Jste obchodní společnost nebo výrobce?
A: Vyrábíme elektronické cigarety, doufáme, že s vámi budeme obchodovat! Děkuju!
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zdarma nebo extra?
Odpověď: Našim zákazníkům poskytujeme vzorky zdarma. Pokud je třeba vzorek upravit, budeme účtovat příslušný poplatek.
Otázka: Co dělat s návratem?
Odpověď: Neakceptujeme vrácení, pokud s produktem není žádný problém.
Pokud je to kvůli produktu, poskytneme technickou podporu a odpovídající poprodejní servis.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














