Hot 600 potáhnutí E Cig
1. Díky výkonné 550mAh baterii může být toto elegantní zařízení vaším oblíbeným vapeem.
2. Nenechte se však zmást svou kompaktní velikostí – D59A je přesvědčivý díky hladké a uspokojivé produkci páry.
Popis
Vape mini elektronická cigareta
Jednorázová e-cigareta D59A je jednoduchá a pohodlná, ideální pro použití na cestách.
D59A má výkonnou 550mAh baterii s dlouhou výdrží.
D59A má na výběr více než tucet příchutí a podporuje přizpůsobení příchutí a služby OEM/ODM.
Kromě toho je D59A levný.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotinová sůl | 2% nikotinová sůl |
| E kapalina | 2 ml E liquidu |
| Obláčky | 600 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 550mAh |
| G.W | 28 kg |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| MĚŘENÍ | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Je nezákonné mít v příručním zavazadle vape?
Elektronická kuřácká zařízení jsou povolena pouze v příručním zavazadle. Cestující jsou povinni přijmout účinná opatření k zamezení náhodné aktivace topného tělesa zařízení při přepravě zařízení. Příklady účinných opatření naleznete v předpisech FAA.
2. Může letištní rentgen detekovat výpary?
Ano, určitě se to dá zjistit. Letecké společnosti povolují vape zařízení za předpokladu, že nejste nezletilí a dodržujete pravidla o tom, jak je baleno, zejména to, že v odbavených zavazadlech nejsou žádné lithiové baterie.
3. Spustí vape požární poplach?
A co e-cigarety a vaporizéry? Na rozdíl od běžných cigaret tyto verze napájené bateriemi vytvářejí páru jako vedlejší produkt, nikoli kouř. Navzdory tomustále mohou spustit požární poplach, pokud do něj foukáte páru. Všechny hlásiče kouře jsou citlivé na malé částice ve vzduchu.
FAQ
Otázka: Jste obchodní společnost nebo výrobce?
A: Vyrábíme elektronické cigarety, doufáme, že s vámi budeme obchodovat! Děkuju!
Otázka: Jaké jsou vaše platební podmínky?
Odpověď: Obvykle přijímáme platbu T / T nebo L / C. Zaplaťte 50% předem, zahájíme výrobu, po zaplacení zůstatku odešleme.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














