Elektronická cigareta EGQ factory Vape Pen Vape Pod
1. Jako pod produkt vás D32 rozhodně přivede do nového světa pohlcujících elektronických cigaret.2. Elektronická cigareta D32 má funkci dobíjení a nabíjení, lze ji používat opakovaně, má dlouhou životnost.
Popis
vape pen vape pod elektronická cigareta
E-cigareta D32 vyrobená společností Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. je špičkovým produktem zaměřeným na trh vyšší třídy.
D32 je vybavena vyměnitelnou e-cigaretovou kazetou a je jednou z nejuniverzálnějších e-cigaret na současném trhu.
Díky své vysoce kvalitní konstrukci a pokročilým funkcím poskytuje tato e-cigareta pokaždé hladký potah.
Elektronická cigareta s výměnnou kazetou D32 má kazetu o objemu 4,5 ml, kterou lze použít k provedení asi 1500 potáhnutí.
Objednejte si D32 ještě dnes a zažijte rozdíl na vlastní kůži!
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotinová sůl | 2% nikotinová sůl |
| E kapalina | 4,5 ml E liquidu |
| Supět | 1500 šluků na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Kapacita baterie 550 mAh |
| Chuť | K dispozici je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| G.W | 18 kg |
| MĚŘENÍ | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Jak poznám, že mám vape plíce?
K diagnóze je obvykle nutné provést rentgenové vyšetření hrudníku nebo počítačovou tomografii (CT), která ukáže zamlžené skvrny (nazývané opacity) v plicích.. To kontrastuje s čistým zadním prostorem u zdravých plic. Váš lékař může také nařídit krevní testy, aby vyloučil jiné možné příčiny vaší nemoci.
2. Co dělá vaping s vaším mozkem?
Mezi tato rizika patří závislost na nikotinu, poruchy nálady a trvalé snížení kontroly impulzů. Nikotin takémění způsob, jakým se tvoří synapse, což může poškodit části mozku, které kontrolují pozornost a učení.
3.Jak dlouho byste měli čekat mezi vapy?
Doporučuje se počkatalespoň 5 sekundmezi vapy, abyste ochránili své vybavení, ale vždy berte opatrně a ponechte vape čas na vychladnutí. Nechtěli byste jít do situace s horkou hlavou – tak proč přehřívat svůj vape? Počkejte mezi vapy a ze svého zážitku vytěžíte maximum.
FAQ
Otázka: Jak dlouho je vaše dodací lhůta?
Odpověď: Pokud je zboží skladem, obvykle 1-5 dní. Pokud není skladem, určuje se podle množství a obvykle to trvá 1-2 týdnů.
Otázka: Kdy obvykle dostáváte odpověď?
Odpověď: Všechny dotazy budou zpracovány do 24 hodin.
Otázka: Co dělat s návratem?
Odpověď: Neakceptujeme vrácení, pokud s produktem není žádný problém.
Pokud je to kvůli produktu, poskytneme technickou podporu a odpovídající poprodejní servis.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














