Jednorázové 2 ml pero na vape s 600 vdechnutími
Jednorázová elektronická cigareta 1.D15, vypadá to jako rtěnka, kterou dívky často používají? Nyní je společnost rovnější a je velmi běžné, že ženy kouří.
2. Elegantní design D15 umožňuje snadné použití a vzít si ho kamkoli.
Popis
600 tahů 2ml Vape Pen
Jednorázová e-cigareta D15 má sladkou chuť a ovocné aroma.
Tato jednorázová e-cigareta D15 se snadno používá a můžete ji nosit s sebou.
Je vybaven 500mAh baterií a 2ml předem plněným e-liquidem nicSalt a navíc 10 úžasnými příchutěmi a poutavými barvami, ze kterých si můžete vybrat, a je pro zákazníky ideální volbou.
A je to e-cigareta, kterou lze vykouřit na 600 šluků.
Doufám, že brzy přestanete kouřit a budete žít šťastný život.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotin | 2% nikotinová sůl |
| E kapalina | 2 ml E liquidu |
| Puff | 600 šluků na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Kapacita baterie 500mAH |
| Chuť | K dispozici je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| G.W | 18 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Jak nosit vape v mezinárodním letu?
Vape zařízení a e-cigarety by měly být zabaleny pouze v příručním zavazadle s maximálně 20 bateriemi. Náplně a e-liquidy je také nutné mít v příručním zavazadle o maximálním objemu láhve 100 ml. Na palubu si můžete vzít až 20 baterií. Ty lze zabalit do příručního zavazadla, ale ne do odbaveného zavazadla.
2.Jak vzít jednorázový vape do letadla?
Vzhledem k tomu, že jednorázová jednotka je uzavřená jednotka, není potřeba oddělovat nádrž nebo baterii. Z důvodu nebezpečí požáru elektrickým proudem si do odbaveného zavazadla nesmíte brát jednorázové vapky,v příručním zavazadle (v uzavíratelném plastovém sáčku) musíte nosit pouze jednorázové vapy.
3.Co se stane, když vložíte vape do odbaveného zavazadla v mezinárodním měřítku?
TSA umožňuje cestujícím převážet v příručním zavazadle vapy, e-cigarety a další podobné předměty. Převážení takových zařízení v odbavených zavazadlech je však přísně zakázáno.Důstojník zabaví všechny vapy nebo e-cigarety nalezené v odbaveném zavazadleprotože to vyvolává velké obavy o bezpečnost.
FAQ
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zdarma nebo extra?
Odpověď: Našim zákazníkům poskytujeme vzorky zdarma. Pokud je třeba vzorek upravit, budeme účtovat příslušný poplatek.
Otázka: Jak řešit problémy s celním odbavením?
Odpověď: Zákazník je odpovědný za všechna cla, daně, poplatky za celní odbavení a případné poplatky za skladování vyměřené místně během procesu celního odbavení. Balík bude vrácen do našeho skladu, pokud nebude poplatek uhrazen ve stanovené lhůtě povolené pro standardní celní odbavení ve vaší zemi.
Otázka: Co dělat s návratem?
Odpověď: Neakceptujeme vrácení, pokud s produktem není žádný problém.
Pokud je to kvůli produktu, poskytneme technickou podporu a odpovídající poprodejní servis.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit
-

Vysoce kvalitní elektronické cigaretové vape 600 vyr...
-

Jednorázové pero s příchutí ovoce 600 Puff
-

Stylový jednorázový vape s 600 vdechnutími
-

Jednorázové elektronické cigaretové Vape Pen Airo Va...
-

Jednorázové Vape 600 tahů Velkoobchodní Vape Pen E CIGS
-

Velkoobchod OEM ODM jednorázových Vape 600 potahů E ...








