IAS Vape Disposable E Cig
1.D17A je nejnovější produkt pod značkou EGQ.
2.10 příchutě a možnosti pro vlastní příchutě byly zákazníky vždy oblíbené.
Popis
IAS Vape Disposable E Cig
D17A, IAS Vape Disposable E Cig, je nejnovější produkt pod značkou EGQ.
10 příchutí a možností pro vlastní příchutě byly zákazníky vždy oblíbené.
D17, IAS Vape Disposable E Cig, má stylový vzhled s jednoduchým a stylovým designem.
D17A je jednorázová elektronická cigareta s kapacitou baterie 550mAh a výdrží baterie až 800 šluků.
D17A je jednorázové e-cigaretové zařízení předem naplněné 3,2 ml vysoce kvalitního e-liquidu, které dokáže potáhnout až 800 šluků, což odpovídá 30 cigaretám, což kuřákům umožňuje přejít z cigaret na e-cigarety.
Pneumatický spínač D17A, IAS Vape Disposable E Cig, je také velmi jednoduchý a praktický. Není tolik složitých programů.
Kromě hezkého vzhledu lze D17A také přenášet.
Barva D17A, IAS Vape Disposable E Cig, je krásná a může to být OEM nebo OEM.
To znamená, že můžeme použít vaše logo.
Přivítejte nové i staré zákazníky k návštěvě.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotin | 2% nikotinová sůl |
| E kapalina | 3,2 ml E kapaliny |
| Puff | 800 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| B baterie | Integrovaná baterie 550mAh |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| G.W | 12 kg |
| MEAS | 37*28*26,5cm |
otázky:
1.Jsou elektronické cigarety škodlivé?
Aerosoly e-cigaret nejsou neškodné. Může obsahovat škodlivé a potenciálně škodlivé látky včetně nikotinu, těžkých kovů, jako je olovo, těkavých organických sloučenin a karcinogenů.
2.Jsou elektronické cigarety bezpečnější než cigarety?
E-cigarety jsou méně škodlivé než kouření, ale stále nejsou bezpečné. E-cigarety zahřívají nikotin (extrahovaný z tabáku), dochucovadla a další chemikálie za vzniku aerosolu, který vdechujete. Běžné cigarety obsahují 7,000 chemikálií, z nichž mnohé jsou jedovaté.
3.Je e-cigareta stejná jako vaping?
E-cigarety nebo vapingové produkty lze použít k dodávání nikotinu, marihuany (THC, CBD), dochucovadel, chemikálií a dalších látek. Používání e-cigaret nebo vapovacích produktů se někdy nazývá „vaping“ nebo „juuling“. E-cigarety nebo vapingové produkty, které se používají k otírání, se někdy nazývají pera.
FAQ
Otázka: Jste obchodní společnost nebo výrobce?
A: Vyrábíme elektronické cigarety, doufáme, že s vámi budeme obchodovat! Děkuju!
Otázka: Jak dlouho je vaše dodací lhůta?
Odpověď: Pokud je zboží skladem, obvykle 1-5 dní. Pokud není skladem, určuje se podle množství a obvykle to trvá 1-2 týdnů.
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zdarma nebo extra?
Odpověď: Našim zákazníkům poskytujeme vzorky zdarma. Pokud je třeba vzorek upravit, budeme účtovat příslušný poplatek.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














