2% cigareta Nic
Jednorázová elektronická cigareta 1.COO7 je jednorázová elektronická cigareta, která vstupuje do oblasti elektronických cigaret.
2.C007 má 5,5ml kapalinu pro e-cigarety, která obsahuje 2% nikotinové soli.
Popis
2% cigareta Nic
Jednorázová elektronická cigareta COO7, 2% Nic Cigarette, je jednorázová elektronická cigareta, která vstupuje na pole elektronických cigaret.
Specializovaná řada pro každého uživatele vodní dýmky a každého, kdo má rád ovocnou, kouřovou příchuť.
Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout jednorázovou službu 2000 vstřiků C007!
C007, 2% cigareta Nic, má 5,5ml tekutinu pro e-cigarety, která obsahuje 2% nikotinové soli, o které lze říci, že jde o relativně pevnou jednorázovou e-cigaretu. Pokud jde o tuto elektronickou cigaretu, může poskytnout 2000 tahů.
Jednorázová e-cigareta C007, 2% cigareta Nic, má 1000 mAh baterii, relativně vzato, to je dost, abychom úplně spotřebovali 5,5 ml tekutiny z e-cigarety, aniž bychom ji plýtvali.
Jednorázová elektronická cigareta C007, 2% cigareta Nic, má systém řízení proudění vzduchu, to znamená, že je to pneumatický spínač.
Stačí se nadechnout, aby se stroj nastartoval a získal elektronickou cigaretu, kterou chceme. Pohodlné a odolné.
Vítáme nové i staré zákazníky, aby přišli nakoupit! ! !
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotin | 2% nikotinová sůl |
| E kapalina | 5,5 ml E liquidu |
| Puff | 2000 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Kapacita baterie 1000mAH |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| G.W | 21 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Kolik úderů vapu se rovná jedné cigaretě?
Když to zprůměrujeme na šluky, znamená to, že byste museli vzít 500 výdechů, abyste získali tolik nikotinu jako z jedné cigarety. To je obrovský rozdíl v příjmu nikotinu! Mějte na paměti, že některé e-liquidy mají nižší hladiny nikotinu.
2.Kolik šluků z vapu byste měli mít?
Neexistuje žádný skutečný „normální“ a je v pořádku dát si pár šluků denně. Přijatelný denní příjem nikotinu se liší podle řady životních stylů a biologických faktorů.
3.Jaký vape má nejnižší nikotin?
3 mg nikotinu – Toto je nejnižší hladina nikotinu, kterou můžete v tekutině získat (pokud si ji sami nesmícháte s nějakým 0 mg na zředění). To je často ideální poslední krok pro osoby, které přestávají kouřit, kteří snížili svůj příjem téměř na nic.
FAQ
Otázka: Jste obchodní společnost nebo výrobce?
A: Vyrábíme elektronické cigarety, doufáme, že s vámi budeme obchodovat! Děkuju!
Otázka: Kdy obvykle dostáváte odpověď?
Odpověď: Všechny dotazy budou zpracovány do 24 hodin.
Otázka: Co dělat s návratem?
Odpověď: Neakceptujeme vrácení, pokud s produktem není žádný problém.
Pokud je to kvůli produktu, poskytneme technickou podporu a odpovídající poprodejní servis.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit













