Jednorázová vape E Cig s 35 000 obláčkami
1.R90 je jednorázová vape s 35 000 obláčkami.
2.R90 má jen baterii 650 mAh, kterou lze nabít.
Popis
35 000 listových jednorázových vape
Výhodou R90 je to, že může uspokojit potřeby kuřáků pro velký objem a chuť kouře.
R90 používá dva dvojité topné dráty a může upravit napětí a proudění vzduchu. R90 má kapacitu 35, 000 Puffs, což je ekonomičtější a dostupnější.
R90 poskytuje širokou škálu příchutí.
R90 může také zobrazit hladinu výkonu a oleje v reálném čase prostřednictvím displeje, která je více v souladu s módními pronásledováními a osobnostním displejem.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotin | 2% nikotinová sůl |
| E-kapalina | 25ml E-kapky |
| Puff | 35 000 obláček na zařízení |
| Přepínač | Ovládání toku vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 650 mAh |
| Chuť | 10 příchutí lze vybrat |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabici |
| Lepenková krabice | 200 ks v jednom kartonu |
| G.W | 12,5 kg |
| Měřit | 55,5*28,5*30 cm |
Otázky:
1.Můžete si koupit vape přes pult?
9. října 2024
Od 1. října se v komunitních lékárnách ve všech státech a teritoriích kromě Tasmánie staly dostupné v komunitních lékárnách jako produktu Schedule 3. To znamenáPacienti nad 18 let si nyní mohou po konzultaci s lékárníkem zakoupit Vapes bez předpisu.
2.Does Walmart prodává Vapes?
Uprostřed rostoucích obav z zdravotních rizik vapingu,Walmart v pátek oznámil, že již nebude prodávat e-cigarety ve svých amerických obchodech, stát se nejnovějším (a největším) hlavním maloobchodníkem v zemi, aby zakázal jejich prodej, spolu s ostatními jako Rite Aid, Dollar General a Costco.
FAQ
Otázka: Jste obchodovací společnost nebo výrobce?
Odpověď: Jsme výrobou elektronických cigaret, doufáme, že s vámi podnikáme! Děkuju!
Otázka: Jaké jsou vaše platební podmínky?
Odpověď: Obvykle přijímáme platbu T/T nebo L/C. Zaplatíme 50% předem, zahájíme výrobu po zaplacení zůstatek, odešleme.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














