Jednorázové elektronické cigaretové vape pero 550mAh
1.Corpo piccolo, 800 sbuffi, elektronická cigareta na jedno použití.
2. Bella apparenza, sigaretta elettronica usa e getta compatta e quadrata.
Popis
Čtvercový vape
L58F Square Vape nabízí prvotřídní zážitek z vapování. Tato inovativní e-cigareta s působivou 800-kapacitou šluku zajišťuje hladké a uspokojivé kouření kdykoli a kdekoli.
S řadou lákavých příchutí, od ovocné po tabák a dokonce i doutník, je v jednorázové elektronické cigaretě L58F něco pro každého.
Přejděte na Square Vape ještě dnes a zažijte zcela novou úroveň zábavy z vapingu!
Podrobnosti jsou následující:
| Nikotinová sůl | 2 % nikotinu |
| E kapalina | 3,5 ml |
| Obláčky | 800 šluků na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 550 mAh |
| Příchutě | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400ks v jednom kartonu |
| GW | 16,5 kg |
| MEAS |
55*28*29.5 |
otázky:
1. Které vapy jsou v USA legální?
Úřad pro potraviny a léčiva začal v roce 2020 zasahovat proti vapingu tím, že požadoval schválení produktů k prodeji. K dnešnímu dni pouzeLegální je prodej 23 produktů e-cigareta všechny jsou s příchutí tabáku.
2. Jaké jsou vedlejší účinky vapingu?
Neexistuje žádný dobrý důkaz, že vaping způsobuje rakovinu. E-cigarety ale nejsou bez rizika. Mohou způsobit nežádoucí účinky jako napřpodráždění hrdla a úst, bolest hlavy, kašel a pocit nevolnosti. Tyto vedlejší účinky mají tendenci se časem snižovat s pokračujícím užíváním.
3. Jaké chemikálie jsou ve vapingu?
Kromě nikotinu mohou e-cigarety obsahovat škodlivé a potenciálně škodlivé složky, včetně:
ultrajemné částice, které lze vdechnout hluboko do plic.
příchutě, jako je diacetyl, chemická látka spojená s vážným onemocněním plic.
těkavé organické sloučeniny.
těžké kovy, jako je nikl, cín a olovo.
FAQ
Otázka: Jste obchodní společnost nebo výrobce?
A: Vyrábíme elektronické cigarety, doufáme, že s vámi budeme obchodovat! Děkujeme!
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zdarma nebo extra?
Odpověď: Našim zákazníkům poskytujeme vzorky zdarma. Pokud je třeba vzorek upravit, budeme účtovat příslušný poplatek.
Otázka: Jaké jsou vaše platební podmínky?
Odpověď: Obvykle přijímáme platbu T / T nebo L / C. Zaplaťte 50% předem, zahájíme výrobu, po zaplacení zůstatku odešleme.
Otázka: Co dělat s návratem?
Odpověď: Neakceptujeme vrácení, pokud s produktem není žádný problém.
Pokud je to kvůli produktu, poskytneme technickou podporu a odpovídající poprodejní servis.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














