China Shenzhen E-Cigarette 3000 Puff Jednorázová vape velkoobchodní I Vape Vape
1. Toto stylové zařízení je vybaveno výkonnou 650mAh baterií, která dokáže poskytnout až 3000 šluků vašeho oblíbeného e-liquidu.2. Nenechte se však zmást svou kompaktní velikostí – C010 vyniká hladkou a uspokojivou tvorbou kouře.
Popis
Vape mini elektronická cigareta
Jednorázová e-cigareta C010 je malá a lze ji snadno vložit do kapsy, takže je ideální pro přenášení.
C010 má výkonnou 650mAh dobíjecí baterii, která vám umožní užít si až 3000krát.
C010 začne vapovat pouhým vdechnutím. Až budete hotovi, prostě to vyhoďte.
Přijďte si to vyzkoušet.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotinová sůl | 2% nikotinová sůl |
| E kapalina | 8 ml E liquidu |
| Obláčky | 3000 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 650mAh |
| G.W | 28 kg |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| MEAS | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Co tě dostane výš, květina nebo vape?
Nedochází k nekontrolovanému spalování a plýtvání plevelem. Přidejte to k tomu, ževape peradají vám silnější high a uvidíte, že jsou mnohem levnější než poupata. A to je jen jedna z výhod vape per delta 8 nebo delta 9.
2. Kolik šluků by měl mít jednorázový vape?
Většina jednorázových vapů vám nabídne kdekolimezi 400 a 700 šlukyv závislosti na velikosti podu a baterie v sadě. Jednorázové vapky jsou dodávány s předplněnou, uzavřenou systémovou podložkou, která má cívku s vysokým odporem, což je to, co vám dává to omezené, cigaretové tasení.
3. Jaká je nejvíce nezdravá příchuť vape?
Vaše oblíbená příchuť vape může být škodlivější než samotný nikotin. Nová studie pomocí kmenových buněk ke zkoumání vlivu e-liquidů na kardiovaskulární onemocnění odhalila škodlivé účinky ochucených e-cigaret a používání e-cigaret. Nejtoxičtější příchutě:skořice a mentol.
FAQ
Otázka: Jaké jsou vaše platební podmínky?
Odpověď: Obvykle přijímáme platbu T / T nebo L / C. Zaplaťte 50% předem, zahájíme výrobu, po zaplacení zůstatku odešleme.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit














