10000 Puff Vapes Pen
1.D34 je nový produkt naší společnosti Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
2.Toto je práce techniků, elektronická cigareta s ústím lahvičky na dudlík.
Popis
10000 Puff Vapes Pen
D34 je nový produkt naší společnosti Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. Říkáme mu také 10000 Puff Vapes Pen.
To je práce techniků, elektronická cigareta s ústím lahvičky na dudlík.
Náš první dojem z tohoto produktu je bílý, sněhově bílý. Ano, je to krásný produkt a nejpůsobivější je jeho bělost.
Barva je již velmi atraktivní, svým designem je ještě atraktivnější. Při jeho používání možná budeme myslet na své dětství, možná si všichni potřebujeme pořádně odpočinout. Nyní, když existuje velký společenský tlak, a produkt snižující stres může dobře uspokojit potřeby lidí.
Všechny materiály použité pro D34, the10000 Puff Vapes Pen.jsou v pořádku, tělo z nerezové oceli včetně potravinářského náustku.
Vážně, vylepšili jsme tuto jednorázovou e-cigaretu o větší baterii a lepší cívku. Co to tedy přesně znamená? No, testováno před skokem do rozjetého vlaku, baterie vydrží. Zadruhé, chuť je něco, o čem je třeba křičet. Čistý, svěží a vznešený.
Samozřejmostí je výběr z různých příchutí a zákazníci si mohou příchutě kdykoli přizpůsobit. Jsme továrna na elektronické cigarety, můžeme se setkat s ODM, OEM.
Přivítejte nové i staré zákazníky ke konzultaci.
Jeho podrobnosti jsou následující:
| Nikotin | 2% nikotinová sůl |
| E-liquid | 17 ml E-liquidu |
| Puff | 7000 tahů na zařízení |
| Přepínač | Ovládání proudění vzduchu |
| Baterie | Integrovaná baterie 650mAh |
| Chuť | Na výběr je 10 příchutí |
| Dárková krabička | 10 ks v jedné dárkové krabičce |
| Lepenková krabice | 400 ks v jednom kartonu |
| G.W | 12,5 kg |
| MEAS | 55,5*28,5*30cm |
otázky:
1.Jaké je nejtenčí vape pero?
2.Co je štíhlé vape pero?
E-cigareta Slim je elegantní vape, který vypadá jako pero.
3.Jaký je rozdíl mezi vape a vape perem?
Vape pero lze nazvat vape, ale vape obsahuje mnoho elektronických cigaret.
FAQ
Otázka: Jste obchodní společnost nebo výrobce?
A: Vyrábíme elektronické cigarety, doufáme, že s vámi budeme obchodovat! Děkuju!
Otázka: Jak dlouho je vaše dodací lhůta?
Odpověď: Pokud je zboží skladem, obvykle 1-5 dní. Pokud není skladem, určuje se podle množství a obvykle to trvá 1-2 týdnů.
Otázka: Poskytujete vzorky? je to zdarma nebo extra?
Odpověď: Našim zákazníkům poskytujeme vzorky zdarma. Pokud je třeba vzorek upravit, budeme účtovat příslušný poplatek.
Odeslat dotaz
Mohlo by se Vám také líbit

















